Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Aulie, Reidar (1904-1977)
Fra Maridalen

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Aulie

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen. Antagelig datert noe senere samme sted 1938.

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000