Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Fra Maridalen

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Aulie

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen. Antagelig datert noe senere samme sted 1938.

Vurdering

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000