Aulie, Reidar(1904-1977)
Fra Maridalen
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Aulie
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen. Antagelig datert noe senere samme sted 1938.
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000