Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Hagen, Else (1914-2010)
Kastevind

Olje på lerret
70x85
Signert nede t.h.: Else Hagen

Signert og påtegnet, antagelig av kunstneren, med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: "Perioden 70-76".

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 46 000