Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Rian, Johs. (1891-1981)
Marokkansk gutt 1934

Olje på lerret
66x47
Signert og datert nede t.h.: J Rian -34

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000