Heyerdahl, Hans(1857-1913)
To barn ved frukttre i blomst 1912
Olje på lerret
127x97
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl 1912
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Olje på lerret
127x97
Vurdering
NOK 300 000–400 000