Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
To barn ved frukttre i blomst 1912

Olje på lerret
127x97
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl 1912

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000