Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Beret 1894

Olje på mahogniplate
46x37
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: CS 94 Eggedal

FSS315.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000