Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Beret 1894

Olje på mahogniplate
46x37
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: CS 94 Eggedal

FSS315.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000