Skredsvig, Christian(1854-1924)
Beret 1894
Olje på mahogniplate
46x37
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: CS 94 Eggedal
FSS315.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på mahogniplate
46x37
FSS315.
Vurdering