Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Reusch, Helga Ring(1865-1944)
Fra et svensk fiskerleie 1889

Olje på lerret
33x50
Signert og datert nede t.v.: Helga Ring 1889

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 13 000