Auksjon over Klassisk kunst

Auksjon mandag 26. april 1999 kl 18:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fra Vossevangen 1860

Olje på lerret
152x222
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1860

Auksjonert mandag 26. april 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 2 600 000