Auksjon mandag 26. april 1999 kl 18:00
Balke, Peder(1804-1887)
Hav og tåke

Olje på papir, oppklebet på plate
34,5x26
Signert nede t.h.: Balke

Påtegnet med tittel på baksiden.

Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 45.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. april 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 380 000