Krohg, Per(1889-1965)
Den lykkelige familie 1917
Olje på lerret
130x81
Signert og datert på midten t.v.: Per Krohg 17
Påtegnet med tittel på baksiden.
Blomqvist 1918
Aarhus Kunstforening 1918
Vurdering
Auksjonert tirsdag 21. november 1995 kl 18:00
Tilslag NOK 82 000