Auksjon over bildende kunst

Auksjon tirsdag 21. november 1995 kl 18:00

Gamle Logen

Krohg, Per (1889-1965)
Den lykkelige familie 1917

Olje på lerret
130x81
Signert og datert på midten t.v.: Per Krohg 17

Påtegnet med tittel på baksiden.

UTSTILT:

Blomqvist 1918
Aarhus Kunstforening 1918

Auksjonert tirsdag 21. november 1995 kl 18:00

Tilslag NOK 82 000