Auksjon tirsdag 21. november 1995 kl 18:00
Krohg, Per(1889-1965)
Den lykkelige familie 1917

Olje på lerret
130x81
Signert og datert på midten t.v.: Per Krohg 17

Påtegnet med tittel på baksiden.

Blomqvist 1918
Aarhus Kunstforening 1918

Vurdering

Auksjonert tirsdag 21. november 1995 kl 18:00

Tilslag NOK 82 000