Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne med parasoll i hage
Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: A - Kavli
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 12 500–18 800EUR 11 100–16 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 110 000
Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: A - Kavli
Vurdering