Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinne med parasoll i hage

Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: A - Kavli

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00