Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Grimstad
Olje på lerret, oppklebet på plate
38x46
Signert nede t.h.: A- Kavli
Påtegnet med tittel på verso.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 44 000