Katalog
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Grimstad

Olje på lerret, oppklebet på plate
38x46
Signert nede t.h.: A- Kavli

Påtegnet med tittel på verso.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 5 000–7 500 EUR 4 400–6 700

Gi forhåndsbud