Kavli, Arne(1878-1970)
Fra haven på Rønnes
Olje på lerret
107x110
Signert nede t.v.: A - Kavli -
Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 25 000–37 500EUR 22 200–33 300
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 270 000
Olje på lerret
107x110
Vurdering