Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra haven på Rønnes

Olje på lerret
107x110
Signert nede t.v.: A - Kavli -

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000 USD 25 000–37 500 EUR 22 200–33 300

Tilslag NOK 270 000