Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra haven på Rønnes

Olje på lerret
107x110
Signert nede t.v.: A - Kavli -

Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 25 000–37 500EUR 22 200–33 300

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 270 000