Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne i hage

Olje på lerret
80x70
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–250 000 USD 25 000–31 300 EUR 22 200–27 800

Tilslag NOK 190 000