Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne i hage

Olje på lerret
80x70
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00