Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Fjell, Kai (1907-1989)
Mor og barn

Olje på plate
71x35
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000 USD 15 000–18 800 EUR 13 300–16 700

Tilslag NOK 130 000