Alveng, Dag(1953-)
Fra Multi-eksponerings Seriene
C-print på aluminium
150x187
Signert og datert på verso: Dag Alveng 2008
Nummerert samme sted: 1/3
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 300–8 800EUR 5 600–7 800
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00