Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Alveng, Dag (1953-)
Fra Multi-eksponerings Seriene

C-print på aluminium
150x187
Signert og datert på verso: Dag Alveng 2008

Nummerert samme sted: 1/3

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 6 300–8 800 EUR 5 600–7 800

LITTERATUR: Red. sjefskurator Caroline Ugelstad: "Dag Alveng Tid som står stille", utstillingskatalog Henie Onstad Kunstsenter 9. februar - 6. mai 2018, liknende versjon fra 2005 avbildet upaginert under hovedtittel: Arbeider s. 39, under undertittelen: "I Love this Time of Year (2004-2005)".