Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Ransve, Bjørn (1944-)
Uten tittel

Olje på lerret
70x190
Signert og datert på verso: Bjørn Ransve 2012

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000–150 000 USD 12 500–18 800 EUR 11 100–16 700

Tilslag NOK 90 000

Bjørn Ransve