Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Ransve, Bjørn (1944-)
Uten tittel

Olje på lerret
70x190
Signert og datert på verso: Bjørn Ransve 2012

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00