Serigrafi trykket i mange farger på Lenox Museum Board
Arket: 101,6x81,3
Usignert
Prøvetrykk. Unikt eksemplar, med unik fargekomposisjon. De upubliserte trykkene som var "Nachlass" i kunstnerens dødsbo, er som regel usignert og unummerert, som dette. Verso: Inventarnummer påført med blyant: "UP34.36", initialene på en representant for The Andy Warhol Foundation for the Visual Arts, Inc. påført med blyant: "VF", stemplet med to blå blekkstempler: "The Estate of Andy Warhol" og "The Andy Warhol Foundation for the Visual Arts, Inc.".
Trykker: Rupert Jasen Smith, New York. Basert på Edvard Munchs litografi fra 1893-95 "Skrik". Bestilt for et opplag, som ikke ble publisert.
Feldman-Schellmann (F. & S.) IIIA.58.
Vurdering
NOK 1 500 000–2 000 000USD 187 500–250 000EUR 166 700–222 200