Kavli, Arne(1878-1970)
Høysommer, Rønnes
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A- Kavli
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 12 500–18 800EUR 11 100–16 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A- Kavli
Vurdering