Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Kavli, Arne (1878-1970)
Høysommer, Rønnes

Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A- Kavli

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00