Auksjon over Moderne Kunst

Auksjon torsdag 10. juni 1999 kl 18:00

Krohg, Per (1889-1965)
Perlehandleren 1928

Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1928

Påtegnet: "Til Ragnhild 1955 Per Krohg" på baksiden.

Auksjonert torsdag 10. juni 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 200 000