Auksjon mandag 22. november 1999 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
På Ålfjell i Vestre Slidre 1888

Olje på lerret
120x206
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Frits Thaulow. Vestre Slidre. August 1888.

Høstutstillingen 1888, kat.nr. 165 med tittel: Paa Aalfjeld i vestre Slidre.

Vurdering

Auksjonert mandag 22. november 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 640 000