Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 22. november 1999 kl 18:00
Auksjon over Klassisk Kunst
Forrige
55
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Dahl, Hans
(1849-1937)
Kvinne, mann og barn i oselver
Olje på lerret
97x157
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.
Vurdering
Auksjonert mandag 22. november 1999 kl 18:00
Tilslag NOK 310 000