Auksjon over Klassisk Kunst

Auksjon mandag 22. november 1999 kl 18:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Kvinne, mann og barn i oselver

Olje på lerret
97x157
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.

Auksjonert mandag 22. november 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 310 000