Auksjon over Klassisk Kunst

Auksjon mandag 22. november 1999 kl 18:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Folkedans på bro 1845

Olje på lerret
49x63
Signert og datert nede t.h.: H. Gude 1845.

Auksjonert mandag 22. november 1999 kl 18:00

Tilslag NOK 640 000