Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Folkedans på bro 1845
Olje på lerret
49x63
Signert og datert nede t.h.: H. Gude 1845.
Vurdering
Auksjonert mandag 22. november 1999 kl 18:00
Tilslag NOK 640 000
Olje på lerret
49x63
Vurdering