Ender, Axel(1853-1920)
Sledefart
Olje på lerret
60x124
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 18 800–25 000EUR 16 700–22 200
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Tilslag NOK 150 000
Olje på lerret
60x124
Vurdering