Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 21. - 28. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Ender, Axel (1853-1920)
Sledefart

Olje på lerret
60x124
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Vurdering
NOK 150 000–200 000 USD 18 800–25 000 EUR 16 700–22 200

Tilslag NOK 150 000