Innlevering pågår
Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Ender, Axel (1853-1920)
Sledefart

Olje på lerret
60x124
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30