Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Askevold, Anders(1834-1900)
Bøling ved vanningsstedet 1896

Olje på lerret, oppklebet på plate
45x73
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold Ddf. 1896

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 800–5 000EUR 3 300–4 400

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Tilslag NOK 45 000