Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Ender, Axel(1853-1920)
Til seters

Olje på mahogniplate
45x55
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Proveniens:

Borgermester (Häradshövding) i Göteborg Peter Lamberg (1857-1924)

Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 12 500–18 800EUR 11 100–16 700

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Tilslag NOK 110 000