Ender, Axel(1853-1920)
Til seters
Olje på mahogniplate
45x55
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Proveniens:
Borgermester (Häradshövding) i Göteborg Peter Lamberg (1857-1924)
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 12 500–18 800EUR 11 100–16 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Tilslag NOK 110 000