Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 21. - 28. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Ender, Axel (1853-1920)
Til seters

Olje på mahogniplate
45x55
Signert nede t.h.: Axel Ender.

PROVENIENS:

Borgermester (Häradshövding) i Göteborg Peter Lamberg (1857-1924)

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Vurdering
NOK 100 000–150 000 USD 12 500–18 800 EUR 11 100–16 700

Tilslag NOK 110 000