Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Bjerketrær ved stranden, Åsgårdstrand
Olje på lerret
110x80
Signert nede t.h.: Heyerdahl
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Birketrær ved stranden".
Vurdering
NOK 120 000–160 000USD 15 000–20 000EUR 13 300–17 800
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Tilslag NOK 230 000