Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Bjerketrær ved stranden, Åsgårdstrand

Olje på lerret
110x80
Signert nede t.h.: Heyerdahl

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Birketrær ved stranden".

Vurdering
NOK 120 000–160 000USD 15 000–20 000EUR 13 300–17 800

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Tilslag NOK 230 000

Fra 1885 og så godt som hver sommer resten av livet, oppholdt Hans Heyerdahl seg i Åsgårdstrand.