Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 21. - 28. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Bjerketrær ved stranden, Åsgårdstrand

Olje på lerret
110x80
Signert nede t.h.: Heyerdahl

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Birketrær ved stranden".

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Vurdering
NOK 120 000–160 000 USD 15 000–20 000 EUR 13 300–17 800

Tilslag NOK 230 000

Fra 1885 og så godt som hver sommer resten av livet, oppholdt Hans Heyerdahl seg i Åsgårdstrand.