Innlevering pågår
Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Bjerketrær ved stranden, Åsgårdstrand

Olje på lerret
110x80
Signert nede t.h.: Heyerdahl

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Birketrær ved stranden".

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Fra 1885 og så godt som hver sommer resten av livet, oppholdt Hans Heyerdahl seg i Åsgårdstrand.