Auksjon over Moderne kunst

Auksjon mandag 17. november 1997 kl 19:15

Munch, Edvard (1863-1944)
Brosjen. Eva Mudocci

Litografi trykket i svart
64x49
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1903
Woll 244.

Auksjonert mandag 17. november 1997 kl 19:15

Tilslag NOK 210 000