Auksjon mandag 17. november 1997 kl 19:15
Onsager, Søren(1878-1946)
Kvinne og speil

Olje på lerret
55x45
Signert nede t.v.: Søren Onsager

Vurdering

Auksjonert mandag 17. november 1997 kl 19:15

Tilslag NOK 90 000