Auksjon mandag 17. november 1997 kl 19:15
Krohg, Per(1889-1965)
Sleden 1951

Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1951

Påtegnet med tittel på fransk, Le Traineau og signert på baksiden.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. november 1997 kl 19:15

Tilslag NOK 100 000