Krohg, Per(1889-1965)
Sleden 1951
Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1951
Påtegnet med tittel på fransk, Le Traineau og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. november 1997 kl 19:15
Tilslag NOK 100 000
Olje på plate
65x54
Vurdering