Fjell, Kai(1907-1989)
Gutten 1944
Olje på lerret
65x55
Signert og datert oppe t.h.: Kai Fjell 44
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. november 1997 kl 19:15
Tilslag NOK 660 000
Olje på lerret
65x55
Vurdering