Auksjon over Moderne kunst

Auksjon mandag 17. november 1997 kl 19:15

Fjell, Kai (1907-1989)
Gutten 1944

Olje på lerret
65x55
Signert og datert oppe t.h.: Kai Fjell 44

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert mandag 17. november 1997 kl 19:15

Tilslag NOK 660 000