Auksjon mandag 17. november 1997 kl 19:15
Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinner i interiør 1958

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 58

Vurdering

Auksjonert mandag 17. november 1997 kl 19:15

Tilslag NOK 500 000