Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fra Nord-Norge

Olje på lerret
25x40
Signert nede t.h.: A Normann

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000