Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Nielsen, Carl (1848-1908)
Fjordlandskap med folkeliv 1880

Olje på lerret
41x75
Signert og datert nede t.h.: Carl Nielsen 1880

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 20 000 med forbehold