Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Ender, Axel (1853-1920)
Barn i interiør

Olje på plate
46x37
Signert nede t.v.: Axel Ender.

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000