Ender, Axel(1853-1920)
Barn i interiør
Olje på plate
46x37
Signert nede t.v.: Axel Ender.
Vurdering
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på plate
46x37
Vurdering