Katalog
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Nielsen, John David (1938-)
Figurer i rom

Olje på lerret
145x85
Signert nede t.v.: Nielsen

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 800–5 000 EUR 3 300–4 400

Gi forhåndsbud