Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Nielsen, John David(1938-)
Figurer i rom

Olje på lerret
145x85
Signert nede t.v.: Nielsen

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 800–5 000EUR 3 300–4 400

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00