Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Strømme, Olav (1909-1978)
Fiskere

Olje på plate
50x70
Signert og datert nede t.h.: Olav Strømme -41.

Platen bemalt på baksiden med kvinne, hest og vogn.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00