Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Strømme, Olav (1909-1978)
Fiskere

Olje på plate
50x70
Signert og datert nede t.h.: Olav Strømme -41.

Platen bemalt på baksiden med kvinne, hest og vogn.

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 6 300–8 800 EUR 5 600–7 800

Tilslag NOK 30 000