Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Strømme, Olav(1909-1978)
Fiskere

Olje på plate
50x70
Signert og datert nede t.h.: Olav Strømme -41.

Platen bemalt på baksiden med kvinne, hest og vogn.

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 300–8 800EUR 5 600–7 800

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000