Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Uthaug, Jørleif (1911-1990)
Spansk fiskerleie 1956

Olje på lerret
63x85
Signert og datert nede t.h.: Jørleif Uthaug 1956

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på verso: "Spansk fiskerleie "Pedre Galejo" Jørleif Uthaug 1955".

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 800 EUR 2 200–3 300