Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Uthaug, Jørleif (1911-1990)
Spansk fiskerleie 1956

Olje på lerret
63x85
Signert og datert nede t.h.: Jørleif Uthaug 1956

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på verso: "Spansk fiskerleie "Pedre Galejo" Jørleif Uthaug 1955".

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00