Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Michelet, Johan Fredrik (1905-1984)
Høstfarger 1952

Olje på lerret
65x80
Signert og datert nede t.h.: J. Fr. Michelet -52

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 800 EUR 2 200–3 300

Tilslag NOK 18 000