Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Michelet, Johan Fredrik(1905-1984)
Høstfarger 1952

Olje på lerret
65x80
Signert og datert nede t.h.: J. Fr. Michelet -52

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000