Hagen, Else(1914-2010)
Venninner
Olje på plate
60x49,5
Signert nede t.h.: Else Hagen
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på verso: ""Veninder" Else Hagen".
Blått stempel fra UKS på verso.
UKS, Kunst for varer.
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000