Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Hagen, Else (1914-2010)
Venninner

Olje på plate
60x49,5
Signert nede t.h.: Else Hagen

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på verso: ""Veninder" Else Hagen".
Blått stempel fra UKS på verso.

UTSTILT:

UKS, Kunst for varer.

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 800 EUR 2 200–3 300

Tilslag NOK 45 000