Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Strømme, Olav (1909-1978)
Sildefiske 1941

Olje på plate
51x94
Signert og datert nede t.h.: Olav Strømme -41

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 5 000–7 500 EUR 4 400–6 700