Ender, Axel(1853-1920)
Sittende ung mann 1872
Olje på lerret
83x55
Signert og datert nede t.v.: Ender 72.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 800–5 000EUR 3 300–4 400
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
83x55
Vurdering