Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Ender, Axel(1853-1920)
Sittende ung mann 1872

Olje på lerret
83x55
Signert og datert nede t.v.: Ender 72.

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 800–5 000EUR 3 300–4 400

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Tilslag NOK 30 000