Katalog
Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 21. - 28. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Ender, Axel (1853-1920)
Sittende ung mann 1872

Olje på lerret
83x55
Signert og datert nede t.v.: Ender 72.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 800–5 000 EUR 3 300–4 400

Gi forhåndsbud