Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Svevende

Litografi med håndkolorering
Arket: 90x64 Trykkflate: 80x60
Signert med blyant nede t.v.: Frans W

Påtegnet nede t.h.: H.K.
Nummerert nede t.h.: 5/50 (overstrøket).
Pedersen 492.

Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 500–1 900EUR 1 300–1 700

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000