Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Svevende

Litografi med håndkolorering
Arket: 90x64 Trykkflate: 80x60
Signert med blyant nede t.v.: Frans W

Påtegnet nede t.h.: H.K.
Nummerert nede t.h.: 5/50 (overstrøket).
Pedersen 492.

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 500–1 900 EUR 1 300–1 700

Tilslag NOK 10 000