Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Himmelkropper

Litografi
Arket: 90x63 Trykkflate: 80x60
Signert med blyant nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 80 X
Påtegnet med tittel nede på midten.
Pedersen 191.

Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 300–1 500EUR 1 100–1 300

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000