Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1989

Litografi med håndkolorering
Lysmål: 59,5x67,5
Signert nede t.h.: Weidemann 89

Påtegnet nede t.v.: Prövetrykk
Dedikasjon nede t.h.: St. Olavs Alumni Stein Jo

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 800–1 000 EUR 700–900

Tilslag NOK 9 500