Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1983

Litografi
Lysmål: 48,5x63
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 83

Stedsbestemt, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Ringsveen 29/12 -83 Til Stein fra Jakob.

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 800–1 000 EUR 700–900

Tilslag NOK 10 000