Innlevering over
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1983

Litografi
Lysmål: 48,5x63
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 83

Stedsbestemt, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Ringsveen 29/12 -83 Til Stein fra Jakob.

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00