Komposisjon 1983
Litografi
Lysmål: 48,5x63
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 83
Stedsbestemt, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Ringsveen 29/12 -83 Til Stein fra Jakob.
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 800–1 000EUR 700–900
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000