Katalog
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1994

Litografi
Arket: 56x38
Signert og datert med blå blyant nede t.h.: Weidemann 94

Nummerert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: 15/120 "Til Stein fra Jakob".

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–900 EUR 600–800

Gi forhåndsbud