Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Komposisjon 1970

Mappe med to signerte og nummererte litografier. Seks nummererte fargereproduksjoner. J.M. Stenersens Forlag.
Arket: 76,5x64 og 64x76,5
Signert med blyant nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 453/500.
Jakob Weidemann original grafikk To signerte og nummererte motiver Fargereproduksjoner Seks nummererte motiver. J.M. Stenersens Forlag.

Vurdering
NOK 5 000USD 600EUR 600

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000