Katalog
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1970

Litografi
Arket: 76,5x64 og 64x76,5
Signert med blyant nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 453/500.
Jakob Weidemann original grafikk To signerte og nummererte motiver Fargereproduksjoner Seks nummererte motiver. J.M. Stenersens Forlag.

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 600 EUR 600

Gi forhåndsbud