Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Stall 1957

Xylografi trykket på tynt gulhvitt papir
Arket: 35+8x36,5+24 Trykkflate: 13x18
Signert nede t.h.: Frantz W.

Påtegnet og datert nede t.v.: prövetrykk 57
Arket er brettet inn og innbretten er bevart på alle kanter: 4+4=8 cm. oppe og nede og 12+12 t.v. og t.h.=24 cm.
Pedersen 19: Stall 1956.

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 500–800 EUR 400–700

Tilslag NOK 5 000