Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Møte (Værhode) 1957

Xylografi
Trykkflate: 13x18
Signert og datert nede t.v.: Frantz W 57

Påtegnet nede t.h.: Prövetrykk
Pedersen 20: Møte (Værhode) 1956

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 500–800 EUR 400–700

Tilslag NOK 4 000