Widerberg, Frans(1934-2017)
Møte (Værhode) 1957
Xylografi
Trykkflate: 13x18
Signert og datert nede t.v.: Frantz W 57
Påtegnet nede t.h.: Prövetrykk
Pedersen 20: Møte (Værhode) 1956
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 500–800EUR 400–700
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000