Katalog
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Bergman, Anna-Eva (1909-1987)
Petite Montagne 1957

Olje og metallfolie på plate
30x34
Signert og datert nede t.h.: AEB 1957.
Catalogue raisonné Fondationhartungbergman, arkivnummer: AEB954.

Påtegnet med tittel av kunstneren på verso: "Petite "Montagne"". Påtegnet samme sted med dedikasjon: "Til Inger og Carl fra Anna-Eva julen 1957". Inger og Carl er Inger Sitter og Carl Nesjar.

PROVENIENS:

Inger Sitter og Carl Nesjar.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 180 000–200 000 USD 22 500–25 000 EUR 20 000–22 200

Gi forhåndsbud